Użytkownik Komentarz
media

Kupujący

2017-10-06 19:40:13

Ta firma nie ma dobrej opinii o czym się osobiście przekonałem. Kłamcy i oszuści.

media

Kupujący

2017-10-06 19:46:28

Często zmieniają swoje nazwy - teraz Hurtownia VISION

TKGLOBAL

Kupujący

2017-10-20 09:31:20

Szanowny użytkowniku,
hurtownia działa niezależnie od sklepu detalicznego i ma niewiele wspólnego z nim. Hurt istniał w naszej firmie o wiele wcześniej niż sprzedaż detaliczna która była zarządzana przez całkiem inne osoby.

Żadne maile i zgłoszenia hurtowe nie pozostają bez odpowiedzi. Mam bardzo wielu klientów hurtowych którzy z nami współpracują.

Podaj proszę swój numer zamówienia, dane i opisz jakie trudności wystąpiły.

whitem

Kupujący

2017-11-01 17:22:40

skoro tak mówicie
Zamówienie nr #145036
nie działająca dioda w wkrętarce, zero odpowiedzi od państwa
Może tutaj jakąś odpowiedź uzyskam?

mkswiking

Kupujący

2017-11-15 00:28:38

Jeśli chodzi o zamówienia hurtowe, w październiku spróbowałem pierwszy raz, aczkolwiek zrażony mocno opiniami detalicznymi z Allegro i nie tylko. Ale że mają towar który mnie interesuje w dość dobrych cenach, zaryzykowałem.

Obecnie jesteśmy po trzecim zamówieniu. Nie są to duże partie, ale generalnie jestem zadowolony. Nie ma problemów z odbiorem własnym kurierem. Jedyna uwaga to jednak słaba jakość pakowania, przez co niektóre rzeczy maja pogniecione kartony i trochę głupio je sprzedawać jako nowe. Nie są to znaczne ilości, jednak ja obniżam u siebie z tego powodu cenę, wystawiając "okazje' na sprzęt powystawowy. Nad tym warto popracować. 

NA TERAZ MOGĘ JEDNAK POLECIĆ VISIONA/TK GLOBAL. KONTAKT MEJLOWY SZYBCIUTKI, TELEFONICZNY BEZ PROBLEMU.

kassport

Kupujący

2018-04-30 19:31:33

zrobiłem u nich pierwsze i ostatnie zamówienie i nikomu nie polecam jakichkolwiek zakupów w u tych oszustów, w opisach przedmiotów mają wypisane co wchodzi w skład a dostajesz towar niekompletny, bo jak usłyszałem z "tym dodatkiem jest drożej", w takim razie po jakiego ch... na kilkunastu ogłoszeniach jest dużymi i pogrubionymi literami napisane że "jest w cenie" ??? NIE POLECAM !!!

TKGLOBAL

Kupujący

2018-05-04 11:07:42

Szanowny Panie,
proszę podać nr zamówienia z portalu CHH, sprawdzimy to.

mkswiking

Kupujący

2018-05-08 15:07:36

Moja dotychczasowa współpraca przebiega nienagannie. nawet jeśli wystąpiły braki w zamówieniu, bez problemu dosyłano w następnym. Towar przychodzi kompletny, a każdy średnio rozgarnięty kupujący zauważy kopiowane opisy z detalu i wszystko jasne. Po prostu nie zwracać uwagi i kupować produkt główny.

mareckixxx

Kupujący

2018-06-04 10:50:44

rza kupowałem w TKGLOBAL i ok, myślę  że jeszcze nie raz kupię

faatmaan

Kupujący

2018-06-05 09:20:09

Kupiłem na sprawdzenie kilka rzeczy. I wiem że już NIGDY nic nie kupię. Laleczki LOL suprise to nie te laleczki. Zdjecie przedstawia zupełnie inny towar. Poza tym opakowania strasznie pogniecione Nie da się dalej odsprzedać. Wąż naderwany przy pistolecie. Nie do używania. Smart watch na fakturze opisany jako Samsung to jakieś chińskie badziewie, bez instrukcji po polsku, nie działający.

erkar

Kupujący

2018-06-06 21:42:42

Zgadzam się w 100%. Nie polecam, wybrakowane zamówienie, brak kontaktu i teraz łaskawie muszę liczyć na zwrot za brakujący towar.

media napisał:

Ta firma nie ma dobrej opinii o czym się osobiście przekonałem. Kłamcy i oszuści.

TKGLOBAL

Kupujący

2018-06-09 13:05:12

Zawsze można się dogadać, jeśli towar nie do końca Państwu odpowiada. Opowieści o tym, że cudowna konkurencja ma 100% lepszy jakościowo towar w tej cenie można wsadzić między bajki. Zacznijcie zamawiać w kwotach hurtowych rzędu kilku tysięcy złotych a zobaczycie, że wtedy pola manewru są dużo większe. Wtedy nie ma problemów z brakami towaru a trefny towar można bez problemu rozliczyć w kolejnym zamówieniu.

Erkar, Panie Rafale z całym szacunkiem ale kontakt jest prawie cały czas. Faktycznie skończył się towar na magazynie ale jak poinformowałem zostanie dosłany na nasz koszt.

Mamy dziennie dziesiątki połączeń i nie zawsze możemy odebrać. Preferowany jest kontakt mailowy.

joannatonn

Kupujący

2018-06-29 14:33:02

Mój stały dostawca. Bardzo rzetelna firma.
Polecam

dlx

Kupujący

2018-07-10 14:45:29

Firma katastrofa ta 'pseudo hurtownia' nigdy nie ma towaru, składając zamówienie dopiero po 3 dniach jak się zapyta o towar to odpisuje że nic nie mają. W ciągu miesiąca składam u nich 5 zamówienie i za każdym razem po pytaniu kiedy będzie zamówienie piszą że nie mają. PRZESTRZEGAM PRZED NIMI!!!!!

hurtleszno

Kupujący

2018-07-10 21:51:58

To że nie ma wielu rzeczy dostępnych to raz , dwa że jeżeli pytasz o reklamacje - brak odpowiedzi , pytasz o coś co chcesz kupić - odpowiedz jest ! Wysłałem kilka rzeczy na reklamacje bo elektronika przychodzi uszkodzona - nie otrzymałem ani towaru, ani zwrotu spowrotem . Muszę uruchomić prawnika :/

max4

Kupujący

2018-07-26 14:12:03

Witam,
Również zostałem oszukany przez tą hurtownie. Kupiłem 50 szt power banków, które mieli źle opisane - zostałem po prostu oszukany. Ale ok, pomyślałem, że może to pomyłka i się z nimi skontaktuję. Brak odpowiedzi na maile, telefony wyłączone lub głuche. Pobrałem formularz reklamacyjny z ich strony i odesłałem towar. A dzisiaj paczka do mnie wróciła z informacją o odmowie przyjęcia. Tak się nie robi. Jeżeli Państwo się ze mną nie skontaktują (kacper.saganek@gmail.com) w najbliższych dniach to będę inaczej rozwiązywać tę sprawę. Pieniądze nie są może wielkie, ale tu chodzi o zasady uczciwego handlu.

Pozdrawiam
Kacper Saganek
Max4
email: kacper.saganek@gmail.com

media

Kupujący

2018-07-26 21:50:17

Szkoda czasu i pieniędzy tyle w temacie. Oszukali pierwszy i ostatni raz.

zbigniewdarek

Kupujący

2018-07-27 10:42:12

Kupiłem u nich pierwszy i ostatni raz. Nie wiem kto tam pracuje ale inteligencją nie błyszczą. Towar źle wydany.Braki ilościowe i inny ni zamówiłem. Otrzymałem tańsze i uboższe wersje no i braki w zamówieniu. Pisałem e-maile ale brak odpowiedzi, telefony głuche co sugeruje niski poziom rzetelności i uczciwości. Wysłałem też reklamacje na które nie otrzymałem odpowiedzi ani zwrotu. Pozostaje  powiadomić Urząd Skarbowy bo na pewno na cały towar nie ma kwitów poz tym na fakturze są skąpe opisy z których jednoznacznie nie wynika który to towar a jest taki obowiązek ustawowy. Kolejnym krokiem będzie wysłanie do zapłaty i e-sąd. NIE POLECAM. SZKODA ZDROWIA I PIENIĘDZY NA TYCH HANDLARZYKÓW.

andrzejklamut

Kupujący

2018-08-02 11:35:57

Nie polecam jedno zamowienie i niestety brak faktury.
Znajomy ktory zna osobiscie szefa dzwonil i mialo być zalatwione.
Minął ponad rok bez odzewu.
Nie wspomnę że wysłali prawie z pod mojego domu zamiast zadzwonić że by odebrać osobiscie.

hurtleszno

Kupujący

2018-09-16 22:09:51

Ja ponownie napiszę że NIE POLECAM firmy w której chodzi tylko o Pieniądze i oszukiwanie klientów.... wysłałem reklamacyjnie kamere do auta , po 10000000 emaili i kilku miesiącach odesłali ( WOW - ciesze się i już zaczynam szukać co od nich zamówić ) a tu ZOOOONKKKK .... odesłali kamere bo używana ?!?! cO ? no musiałem włączyć kamerę żeby sprawdzić a to że przysyłają towar w zniszczonych opakowaniach bo nie zabezpieczają ... ZERO SZACUNKU !

TKGLOBAL

Kupujący

2018-09-17 08:11:29

W zakładce na CHH w WARUNKACH SPRZEDAŻY jest napisane:

Reklamacje lub zwroty towaru uznawane są do 7 dni od daty zakupu. Po upływie tego terminu zwrotów nie przyjmujemy.

Towar nie kwalifikował się do jakiejkolwiek wymiany lub zwrotu.

mkswiking

Kupujący

2018-09-18 15:35:32

Dlategu na CHH nie kupuję elektroniki. Tutaj wszyscy 7 dni a ty masz rękojmię 24 miesiące. Wolę droższy markowy sprzęt z serwisem. Trzeba myśleć hurtleszno.

ProAlia

Kupujący

2018-11-21 12:27:24

TKGLOBAL - Może ja opisze zakup ładowarek do Appla z twojej firmy . Około 20 upalonych telefonów przez wybuchające ładowarki. Pan TKGLOBAL nie odbiera telefonu . TKGLOBAL - to hurtownia Vison przed którą też przestrzegam . Pan Robert nie odbiera telefonów nie odpisuje na eamil . Na dowód mamy 200 ładowarek które zostało . Pajdą na ekspertyz CE , odpowiednie służby już sie tym zajmują , ponieważ mamy już  4 pozwy z tego tytułu i wszystkie odbijemy w kierunku hurtowi Vison .

Żarty się skończyły - Robercie skoro wolisz stracić klienta  niż wyjaśnić sprawę brawo dla Ciebie .
Niestety tym razem odbije się wam to dobrze. Pozdrawiamy serdecznie . Każdy kto chce dołączyć jakieś dowody do pozwu lub ma  jakieś problemy z hurtownia TKGLOBAL VEL VISION zapraszam do kontaktu. Proszę o info na daniel@proalia.com.pl . Każdy dodatkowy dowód przyda się w batalii z nieuczciwym sprzedawcą .Dziwi nas tylko fakt i CHH pozwala i daje przyzwolenie tego typu zachowaniom. Jeszcze raz apeluje do wszystkich pokrzywdzonych przez w/w hurtownie o kontakt

TKGLOBAL

Kupujący

2018-11-22 10:32:17

Szanowny Panie przepraszam za brak odpowiedzi spowodowany natłokiem spraw.

Towar który sprzedajemy posiada niezbędne certyfikaty. Do dnia dzisiejszego nie przedstawił Pan jakichkolwiek dowodów potwierdzających, że to akurat nasz towar uszkodził klientowi telefon.

Sam Pan wspominał, że kupuje towar od wielu dostawców. Chętnie wyjaśnię sprawę, proszę przesłać na maila hurt.tkglobal@gmail.com dowody, że TE KONKRETNE ładowarki zostały zakupione w naszej firmie, ekspertyzę z laboratorium oraz dowody potwierdzające prawidłowe użytkowanie towaru.

Nie mam żadnego obowiązku pokrywać kosztów naprawy dlatego, że tak Pan napisał. Jeśli będzie wyrok skazujący to nie widzę żadnego problemu i pokryjemy koszt naprawy urządzenia.

Pozdrawiam

TKGLOBAL

Kupujący

2018-11-22 10:41:49

ProAlia

"Firma porażka - jak chcesz stracić kupę czasu na szamotanie się z głupawymi odpowiedziami mailowymi w stylu automatu to to jest właściwe miejsce. Towar nieoryginalny, kontakt żałosny - nie polecam."

"Omijac szerokim lukiem. Przysylaja uszkodzony towar. Reklamacja trwala 3 miesiace po  czym odeslali ten sam towar twierdzac ze jest sprawny. Towar nie oryginalny. Nie polecam"

"Zgadzam się złodziejka firma omijać z dala"

"Widać że ich produkty pochodzą z odzysku, wszystkie baterie przychodzą podrapane i zniszczone, w transporcie zazwyczaj połowa z nich jest wadliwa a sprzedawca wiedząc jaki towar pcha na rynek nie uznaje reklamacji. STANOWCZO UNIKAĆ!!!!"

Proszę posprzątać najpierw swoje podwórko a później rzucać oskarżenia. Jak Pan szuka jelenia, który będzie płacił za uszkodzenia które nie mają żadnego poparcia w dowodach to źle Pan trafił.