Użytkownik Komentarz
annamaria

Sprzedający

2010-02-09 09:05:20

Alegro normalnie wyrocznia krajowa , największy szajs , na samych prowizjach i opłatach zdzierają , że nie wiem kto by tam chciał sprzedawać , jeszcze jest milion innych miejsc gdzie można sprzedawać, czy wszystko trzeba porównywać do cen na alegro ?

gwiazdka1222

Kupujący

2010-02-16 12:57:51

Zgadzam się w zupełności z wami .Ceny nie róznią się nic a nic z cenami na allegro. I gdzie tu sens. Po co ten portal  . To drugioe allegro.

darek74

Zespół CHH.pl

2010-02-17 12:58:47

Ja bardzo często porównuję ceny pomiędzy Allegro a CHH.pl . I zapewniam, że to są sporadyczne przypadki jak hurtownia na CHH.pl ma cenę wyższą niż na Allegro. Często jest to spowodowane nieuwagą i brakiem aktualizacji ceny. Na Allegro wystawia się produkt na 14 dni a tu na stałe więc można zapomnieć.
Te niby tańsze produkty zawsze mają doliczoną ukrytą kwotę w kosztach wysyłki. Nawet osobiście nie można odebrać a jak już się kupi i okazuje się że Sprzedawca jest z sąsiedniej ulicy to przy odbiorze trzeba dopłacić różnicę. Zawsze pamiętam jednego sprzedawcę z Allegro który sprzedawał wszystko po 1 zł a koszty wysyłki miał nawet 50 zł. Z rozumowanie niektórych tu osób wynikało by, że ten sprzedawca sprzedawał taniej niż producent tego towaru w Chinach.

Pozdrawiam

annamaria

Sprzedający

2010-02-17 13:15:39

gwiazdka1222 napisał:

Zgadzam się w zupełności z wami .Ceny nie róznią się nic a nic z cenami na allegro. I gdzie tu sens. Po co ten portal  . To drugioe allegro.

Tylko że na alegro za każdą sztukę trzeba placić horendalne prowizje i oplaty za wystawienie . A wszyscy się go trzymaja pzaurami, jest tyle bezpłatnych serwisów aukcyjnych na których nic sie nie dzieje. Pewnie że porównując ceny do alegro to można sobie sprzedaż  hurtową pod tramwaj podłożyć . Monopolista gorszy niż poczta polska, powinni to cale alegro w koncu ukrócić .

toto27

Sprzedający

2010-03-03 23:24:31

icglokis napisał:

Ludzie,

to jest smieszne.
Kto tu widzi ceny hurtowe?
To samo na Allegro kazdy kupi w detalu.
Zenada.

Na allegro nie kupi Pan produktów w ilosciach hurtowych, wystarczy uwaznie przejrzeć aukcje:)

pozdrawiam

toto27

Sprzedający

2010-03-04 15:43:20

darek74 napisał:

Ja bardzo często porównuję ceny pomiędzy Allegro a CHH.pl . I zapewniam, że to są sporadyczne przypadki jak hurtownia na CHH.pl ma cenę wyższą niż na Allegro. Często jest to spowodowane nieuwagą i brakiem aktualizacji ceny. Na Allegro wystawia się produkt na 14 dni a tu na stałe więc można zapomnieć.
Te niby tańsze produkty zawsze mają doliczoną ukrytą kwotę w kosztach wysyłki. Nawet osobiście nie można odebrać a jak już się kupi i okazuje się że Sprzedawca jest z sąsiedniej ulicy to przy odbiorze trzeba dopłacić różnicę. Zawsze pamiętam jednego sprzedawcę z Allegro który sprzedawał wszystko po 1 zł a koszty wysyłki miał nawet 50 zł. Z rozumowanie niektórych tu osób wynikało by, że ten sprzedawca sprzedawał taniej niż producent tego towaru w Chinach.

Pozdrawiam

Wszyscy z uporem maniaka porównują ceny z CHH do cen allegro,

WHY?

Przeciez 99% kupujących na CHH nie sprzedaje na allegro a na zakupionych produktach osiaga marze dochodzaca do 500%!!!

pozdrawiam

annamaria

Sprzedający

2010-03-04 16:17:26

gdyby nie było by alegro świat byłby piękniejszy , normalnie bóg i wyrocznia całego świata amen :/  nic innego już nie ma , szkoda tylko że patrząc na cenę nikt nie bierze tego ze zarobek to nie cena, tylko cena plus połowa zysku z wysyłki żal.pl

maxy

Sprzedający

2010-03-05 13:15:58

icglokis napisał:

Ludzie,

to jest smieszne.
Zenada.

Zenadą jest to co ty piszesz kolego Faktem jest ze na allegro są niektóre ceny niższe od proponowanych na Chh ale prosze zobaczyc koszty wysyłki do takich produktów po 1 to ucieczka od prowizji 4% jaką należy zapłacic na allegro a po 2 wprowadzanie w błąd kupujących ze to niby takie tanie.Nie my hurtownicy to wymyslilismy

artiug4

Kupujący

2010-03-08 11:13:45

Koszty wysyłki dotyczą też hurtowych zakupów na CHH. Tak niskie ceny na allegro często skłaniają osoby handlujące w realu do zakupów hurtowych właśnie na allegro - pisze się do sprzedającego prośbę o wystawienie oferty zbiorczej np 100 szt. w jeszcze niższej cenie. CHH powinno być nastawione na handel na dużą skalę - np minimalne zamówienia powyżej 1000 - 2000 zł i ceny moim zdaniem powinny być jednak trochę niższe niż obecnie. Wiele towarów z oferty CHH jestem w stanie znaleźć fizycznie w Polsce kilkadziesiąt procent taniej to o czymś świadczy.

annamaria

Sprzedający

2010-03-08 12:37:37

artiug4 napisał:

Koszty wysyłki dotyczą też hurtowych zakupów na CHH. Tak niskie ceny na allegro często skłaniają osoby handlujące w realu do zakupów hurtowych właśnie na allegro - pisze się do sprzedającego prośbę o wystawienie oferty zbiorczej np 100 szt. w jeszcze niższej cenie. CHH powinno być nastawione na handel na dużą skalę - np minimalne zamówienia powyżej 1000 - 2000 zł i ceny moim zdaniem powinny być jednak trochę niższe niż obecnie. Wiele towarów z oferty CHH jestem w stanie znaleźć fizycznie w Polsce kilkadziesiąt procent taniej to o czymś świadczy.

ja bardzo chętnie zejdę z ceny tylko z czego to nie wiem, jak słyszę ze z 96 sztuk opakowania to najlepiej by 10 się wzięło i z czego mam zejść, gdyby zamówienia szły w takich opakowaniach każde to bym mogla zejść z cen spokojnie ale przy sprzedaży detalicznej bo inaczej tego się nie da nazwać jak wszyscy chcą to zejść nie ma jak , bo by się poszło na dno :/

jarys69

Kupujący

2010-05-17 12:34:13

Witam!
W pełni popieram jutax21. Kto bedzie kupował na CHH w hurcie towar po cenie za jaka mozna kupic w detalu na allegro???
Mam propozycje i mysle że dobry sposób dla tego portalu.
Kazda hurtownia która sprzedaje swój towar w detalu (allegro itp.) z marża mniejsza niż 20% w stosunku do ceny hurtowej oferowanej na CHH, powinna miec ograniczony dostep na CHH.
Pozdrawiam...

annamaria

Sprzedający

2010-05-18 07:55:50

jarys69 napisał:

Witam!
W pełni popieram jutax21. Kto bedzie kupował na CHH w hurcie towar po cenie za jaka mozna kupic w detalu na allegro???
Mam propozycje i mysle że dobry sposób dla tego portalu.
Kazda hurtownia która sprzedaje swój towar w detalu (allegro itp.) z marża mniejsza niż 20% w stosunku do ceny hurtowej oferowanej na CHH, powinna miec ograniczony dostep na CHH.
Pozdrawiam...

i wzajemnie niech detaliści zaczną kupować na kartony i palety nie na sztuki to wtedy będzie tak można zrobić

skopi

Kupujący

2010-05-21 18:55:08

Dokładnie- zainteresowałem się tym portalem, bo myślaem ze uda mie się coś kupić w rozsądnej cenie. zacząłem porownywać z alledrogo i.....- szok ten sam  niby hurtownik tutaj oferujący towar w cenie netto  na alledrogo sprzedają taniej nawet 10%   np lampa ostrzegawcza kogut tutaj 11 z okładem netto a na alledrogo po 12 zł brutto - to jest chore w tym kraju. Takich "hurtowników' powinno się wywalać z takiego portalu skoro jest dla handlowców lub wprowadzić obostrzenia w przypadku sprzedaży detalicznej A już chcialem sie zarejestrować jako hurtownik  i sprzedawac hurtowo  towary ale widzę że to bez sensu. poszukam gdzie indziej miejsca na swoje towary.

dana657

Kupujący

2010-05-30 21:18:49

To jakaś ściema,to mają być ceny hurtowe?
Taniej jest na Allegro, szkoda czasu....

pphuCHILI

Sprzedający

2010-05-31 18:14:48

Dzień dobry,

pragnę wtrącić w tym temacie swoje "trzy grosze", gdyż jako użytkownik (tzw. sprzedający) w CHH nie chciałbym, aby generalizowano. Jesteśmy producentem pokrowców na tel. kom i mp3/4 i jako producent dbamy o niski poziom cen hurtowych, dokładamy również wszelkich starań aby reguły panujące w naszej firmie były jasne a ceny rozsądne, co z pewnością potwierdzą nasi klienci.
   Reasumując, komentarze o cenach "niehurtowych" niech odnoszą się do konkretnych firm, aby nie "urazić" uczciwych.

Z poważaniem
Damian Konieczny
właściciel P.P.H.U. CHILI

p.s.
Nie rozumiem wszechobecnej anonimowości panującej na forum, nicki, pseudonimy, dużo krzyku a większość autorów anonimowa, "pod płaszczykiem"- to moja prywatna opinia i zdanie.

misiek

Kupujący

2010-06-12 23:15:07

icglokis napisał:

Ludzie,

to jest smieszne.
Zenada.

niestety ale tak jest.