Użytkownik Komentarz
awis

Kupujący

2009-05-29 16:58:58

Może warto pomyśleć o widocznych statystykach? Ile osób jest zarejestrowanych , ile odwiedza stronę w jakimś okresie .
pozdrawiam Robert

darek74

Zespół CHH.pl

2009-05-29 20:17:53

Witaj Robert,

Pomysł dobry i już analizowany. Mamy zamiar przedstawić statystyki Portalu. Ile zarejestrowanych, ile odwiedzin, odsłon itp.
Głównie jednak będą miały na celu zachęcenie nowych Sprzedających do przedstawienia oferty. Zainteresowała mnie jednak Twoja wypowiedź dlatego, że jesteś Kupującym i zastanawia mnie co takie statystyki mogą wnieść dla Kupujących. Jest to o tyle istotne, że musimy wiedzieć w jaki sposób to przedstawić i w którym miejscu.

Pozdrawiam Darek

awis

Kupujący

2009-05-30 20:39:49

witam,
Póki co zarejestrowałem się po prostu aby posiadać pełny dostęp do forum. Biorę pod uwagę możliwość bycia zarówno kupujący jak i sprzedającym . Gdyż jak zauważyłem ( i pisałem o tym w inny temacie ) , widzę brak ofert odzieży z niższej półki. Zastanawiam się czy nie warto by się zająć tym tematem na CHH . W tej chwili jestem trochę zabiegany, ale kto wie za jakiś czas .
Statystyki mogły by mnie zmobilizować do szybszego działania. :-)
pozdrawiam Robert

pars

Kupujący

2009-05-31 15:34:57

Do działania powinna Cie awis zmobilizować wizja sukcesu i większego obrotu Twojej firmy, skoro na chh brakuje takiego towaru możesz zapełnić tą lukę. Sukces na chh gwarantuje interesownie się tym interesem, jak się rozkręci działalnosc na portalu tak jak np maxy to później wszystko samo idzie. Tylko tak jak we wszystkim trzeba trochę poświęcić czasu na zaistnieniu na chh. Klienci nabiorą do Ciebie zaufania i zaczniesz sie niewyrabiać z zamówieniami ;p

Pozdro

awis

Kupujący

2009-05-31 16:06:28

Jak napisałem wyzej ,jestem trochę zabiegany w tej chwili. Nie tylko z powodów zawodowych ale i rodzinnych. I to jest głównym mankamentem w tym momencie. A i samo CHH odkryłem dopiero co. I choć ,,przewijało'' mi się czasem ,to jakoś nie przywiązywałem uwagi do jego istnienia. I choć na dzień dzisiejszy nie wiążę jakiś dużych planów rozwojowych na CHH ,to może być ciekawym uzupełnieniem pracy. Spróbować nie zaszkodzi , nie mam nic do stracenia. A może się znajdą osoby chętne do wspópracy , to i o  rozwóju na CHH można będzie pomyśleć.
pozdrawiam

darek74

Zespół CHH.pl

2009-06-17 21:14:35

awis napisał:

Spróbować nie zaszkodzi , nie mam nic do stracenia. A może się znajdą osoby chętne do wspópracy , to i o  rozwóju na CHH można będzie pomyśleć.
pozdrawiam

Witaj.

Jaką formę współpracy masz na myśli ?
Ja nie wiem dlaczego jeszcze czekasz na spróbowanie. Każdy dzień który minął to strata. Być może akurat klient szuka towaru który oferujesz a nie znajdując szuka gdzie indziej.

Pozdrawiam

awis

Kupujący

2009-06-17 22:41:01

darek74 napisał:
awis napisał:

Spróbować nie zaszkodzi , nie mam nic do stracenia. A może się znajdą osoby chętne do współpracy , to i o  rozwóju na CHH można będzie pomyśleć.
pozdrawiam

Witaj.

Jaką formę współpracy masz na myśli ?
Ja nie wiem dlaczego jeszcze czekasz na spróbowanie. Każdy dzień który minął to strata. Być może akurat klient szuka towaru który oferujesz a nie znajdując szuka gdzie indziej.

Pozdrawiam

Możesz mi wierzyć Darek74 , na prawdę mam co robić w tej chwili i nie chodzi jedynie o kwestie pracy.
A jeśli chodzi o formę współpracy. To mam na myśli bardzo prozaiczne sprawy handlu. Czyli postaram się zaoferować do sprzedaży hurtowej towar w postaci odzieży i obuwia. W rozsądnych cenach i dobrej jakości w stosunku do ceny . Często sprawdzony pod kątem sprzedawalności.
Nie mam zamiaru ukrywać że nie jestem typowym hurtownikiem . Zajmuje się sprzedażą detaliczną i zarejestrowałem się na Chh.pl z myślą dokonywania zakupów.  Ale zauważyłem że właściwie nie ma oferty produktów które by mnie interesowały. Jeśli wizualnie mogły by być , to ceny są zaporowe. Ja mam niższe detaliczne  w sklepie od hurtowych tutaj. Oczywiście nie polemizuję co do jakości tych produktów. Zapewne są bardzo dobre , tylko nawet wtedy za taką cenę ja ich nie sprzedam . Postaram się jak tylko czas pozwoli uruchomić ofertę sprzedaży. Być może nie będzie to bogata oferta ilościowo. Ale na pewno konkurencyjna cenowo .
Na wszystko jednak potrzeba czasu , którego bardzo mi obecnie brakuje. To tak w skrócie.
pozdrawiam
Robert