Użytkownik Komentarz
Richel

Sprzedający

2009-05-19 14:54:26

Błagam. Zróbcie to jakoś sensownie. Już nie dostaję od klientów zamówień tylko "Zapytanie ofertowe". Klienci nie wiedzą, że to coś innego niż zamówienie. Niby nie robi różnicy, ale skoro nie ma różnicy to po co robić bałagan...
Może bardziej wyeksponować "zamów" a gdzieś na bok dać "zapytanie ofertowe"? Pomyślcie nad tym rozwiązaniem, bo to co jest teraz nie zdaje egzaminu.

Inna sprawa, że jak trafi się klient na 2tyś czegośtam, to prędzej zadzwoni na komórke spytać, czy mamy taką ilość niż kliknie w "Zapytanie ofertowe"

Ufff... wyżaliłem się i już mi lepiej :)

LaydyDi

Kupujący

2009-05-27 11:54:28

heheheheh...... czasem wygadanie się bardzo pomaga :)
Masz trochę racji to rozwiązanie jest mało intuicyjne jednak po zapoznaniu się nie jest to az taki straszny pomysł. Bo zawsze można zadać jakieś pytanie :)

darek74

Zespół CHH.pl

2009-05-28 00:39:16

Zapytania ofertowe powstały z kilku powodów:

1. Kupujący nie mieli narzędzia, żeby móc w prosty sposób kontaktować się ze Sprzedającym w sprawie zakupu konkretnego produktu.
2. Świadomość Kupującego który zamawiając myślał że zamawia w CHH.
3. Blokowanie możliwości złożenia zamówienia przez samych Sprzedających przez definiowanie parametrów uniemożliwiających technicznie wykonanie tej czynności.
4. Zamówienia są nadal ale przeniesione bezpośrednio na stronę Sprzedającego.
5. Zmiana głównego źródła naszego przychodu (likwidacja prowizji).
6. Tak jak już "Richel" wspomniał i tak większość zamówień odbywała się poza CHH i nie było możliwości aby to zmienić.

Każda zmiana czy to dobra czy zła powoduje zawsze mieszane opinie. Jednak zmiany są często potrzebne aby w konsekwencji przyniosły pozytywny skutek. Np. Sprzedający Maxy http://www.chh.pl/wizytowka/2/MAXY dla którego CHH stanowi główne źródło przychodu strasznie zmianę odczuł w początkowym okresie. Jednak po tygodniu już widać pozytywne efekty.
Oczywiście cały czas monitorujemy sytuację i staramy się jakoś zminimalizować negatywne skutki zmiany. Dlatego dziękuję po raz kolejny osobom wypowiadającym się na forum gdyż jest dla nas bardzo ważne.

Alex12

Kupujący

2009-05-28 08:47:50

darek74 napisał:

Każda zmiana czy to dobra czy zła powoduje zawsze mieszane opinie. Jednak zmiany są często potrzebne aby w konsekwencji przyniosły pozytywny skutek.

Zgadza się, moim zdaniem po czasie okaże się że to narzędzie jest niezastąpione :)

Pozdrawiam