Użytkownik Komentarz
monika2305

Kupujący

2022-06-23 06:18:55

Witam
dlaczego nie otrzymuję zamawianych przedmiotów?
w zamówieniu prosiłam o dodanie wszystkich przedmiotów z zamówienia a mimo wszystko w przesyłce otrzymałam połowę przedmiotów które zamawiałam.
To jest troszkę nie bardzo, bo kupiła bym nie wysłane przedmioty u innego sprzedawcy (-:

monika2305

Kupujący

2022-07-15 15:31:52

następne zamówienie jest niezgodne ze złożonym zamówieniem mimo że przedmioty są widoczne na ogłoszeniach . Inni sprzedawcy informują że brak danych przedmiotów z zamówienia , czy mimo to chcę kontynuować zakup a w Was 0 odzewu . Z przykrością w związku z niekompletnym zamówieniem przesyłka nie będzie odebrana

monika2305

Kupujący

2022-07-18 10:14:26

NIE JESTEM H...M I ODEBRAŁAM
PRZESYŁKĘ . KOSZMAR NIE TE KAMERY ZAMAWIAŁAM KAMERA WIFI NIANIA IP P2P HD OBROTOWA MONITORING (KAMERA OBROTWA NIANIA) A ZAMAWIAŁAM TE - ELEKTRONICZNA NIANIA KAMERA WIFI HD MONITORING IP (5904204304788)
GRACIE W H...A TOTALNIE!!!!!!!!!!!!!!!!

monika2305

Kupujący

2022-07-18 10:17:38

KIEDYŚ MOŻNA BYŁO KUPIĆ U NICH BEZ PROBLEMY A TERAZ MASAKRA , ODRADZAM!!!!!!!!!!!!!

Worldsell

Kupujący

2022-07-21 09:56:44

Dzień dobry Pani Moniko.

Prosimy o kontakt w celu wyjaśnienia zaistniałej sytuacji.

Staramy się informować o chwilowych brakach w towarze oraz czekamy na potwierdzenie czy realizować zamówienie bez danych pozycji.
Niestety zdarza się, że nie dostajemy informacji zwrotnej od Klientów i wysyłamy to co obecnie mamy na stanie.

Jeżeli doszło do pomyłki przy kompletowaniu danego zamówienia - należy niezwłocznie zgłosić zaistniałą sytuację mailowo, wtedy niezwłocznie zlecamy odbiór i wysyłamy prawidłowy produkt zgodny z zamówieniem.

Jest nam niezmiernie przykro za wystawioną opinie mimo długiej współpracy.

Pozdrawiam

WorldSell

LeoBye

Kupujący

2022-07-28 11:19:47

Witam,
Dołączam do rozmowy ponieważ również złożyłem zamówienie 1180/WOL/07/22 u Państwa i zaraz po otrzymaniu proformy zostało opłacone dnia 19.07.2022, niestety do tej pory nie otrzymałem towaru, ani odpowiedzi na żadnego maila wysyłanego do Państwa.
Jeśli nie macie towaru lub nie jesteście w stanie zrealizować zamówień to wystarczy jakakolwiek informacja, a nie takie zachowanie wobec swoich kontrahentów. Nie rozumiem Państwa podejścia do klienta który zamawia już od jakiegoś czasu zawsze płaci na czas i to z góry przelewem!

Bardzo proszę pilnie odpowiedzieć chociaż na jedną moją wiadomość, a jeśli nie to proszę zwrócić pieniądze.

Pozdrawiam Adrian

Worldsell

Kupujący

2022-10-06 22:41:07

W związku z reorganizacją firmy, wracamy z powrotem do pracy oraz realizacji zamówień.

Za opóźnienia w odpowiedzi najmocniej przepraszamy.

aspect

Kupujący

2022-11-26 11:16:10

Nikt tam nie odpisuje na e-maile chociaż je czyta. Kontakt telefoniczny nie istnieje. Brak pełnych danych adresowych, imienia, nazwiska nie ma nawet ulicy gdzie znajduje się firma że o zwykłym NIP-ie już nie wspomnę. ZALECAM SZCZEGÓLNĄ OSTROŻNOŚĆ. Zresztą całe Chh.pl jest jakieś dysfunkcyjne.

fhudavmar

Kupujący

2022-12-02 11:33:59

Firma Worldsell wysłała mi towar niezgodny z zamowieniem. Brak kontaktu. Nie mam możliwości tego zareklamowania.

Kuzmicow

Kupujący

2022-12-04 21:01:13

Współpracowałem z tą firma od ok 3 lat, niestety od pół roku widzę duży spadek w czasie realizacji zamówienia, ostatnio trwało to ponad dwa tygodnie, oczywiście standardowo brak jakiegokolwiek kontaktu(to jest u nich norma), otrzymałem nie to co zamawiałem, ustaliłem zwrot tego towaru, natomiast od tygodnia ponownie brak kontaktu i obawiam się że pieniądze będe musiał odzyskiwac przez sąd. W internecie coraz więcej informacji o długach tej firmy, myslę że to już ich koniec. Nie polecam. Jak ktoś bedzie rozbił sprawe zbiorowa to chętnie sie dołaczę.

Dampo

Kupujący

2022-12-07 11:12:58

Muszę dołączyć do grona.
Też kilka lat handlowaliśmy i było w miarę ok.
Tydzień temu wzięli kasę i kontakt się urwał. niestety w moim wypadku chodzi o ok 5 000 PLN.

marszedr

Kupujący

2022-12-08 16:27:55

Niestety też dołączam do tego grona, brak kontaktu i towaru