Użytkownik Komentarz
runone

Kupujący

2021-04-21 11:24:22

Przestrzegam przed robieniem zakupów w firmie WORLDSELL. Miałem tą przykrość złożenia zamówienia na wybrany przez siebie towar, poprosiłem w wiadomości sprzedawcę o wysłanie produktu w kolorze jaki mnie interesuje. Otrzymany towar absolutnie nie zgadzał się z moim zamówieniem a sprzedawca nie poczuwa się do odpowiedzialności i przesłania etykiety zwrotnej do odesłania towaru.
Brak etyki handlu i bezczelność w korespondencji na zawsze zamknęła moją współpracę z tym sprzedawcą! Zdecydowanie nie polecam!

Worldsell

Kupujący

2021-04-21 11:34:33

Towar "niezgodny" w rozumieniu Kupującego - inny kolor niż Pan sobie zażyczył. Informacja o wyborze koloru w hurtowni jest jasno napisana - wysyłka mix.

Niestety nie możemy ponosić winy a tym bardziej otrzymywać negatywnej opinii tylko i wyłącznie z LENISTWA kupującego, bo nie zapoznał się z warunkami sprzedaży w hurtowni.

Przestrzegamy przed Kupującym "Usługi Szkoleniowo Trenerskie Sebastian Wąsicki" wszystkich hurtowników działających na platformie CHH.
Klient roszczeniowy z brakiem  kultury wypowiedzi.

runone

Kupujący

2021-04-22 18:50:18

Przytaczam Opis  produktu sprzedawcy:
Opis Produktu
HAMAK OGRODOWY WISZĄCY BUJAK ZE STELAŻEM 260x160
wymiary powierzchni leżącej 200-160cm

kolor niebiesko-zielony, czerwono- kolorowy.

W zamówieniu POPROSIŁEM o kolor niebiesko-zielony a otrzymałem czerwony, którego nie chciałem. Sprzedawca przed wysłaniem mógł się skontaktować i powiedzieć, że nie posiada koloru, o który prosiłem oraz zapytać czy interesuje mnie inny kolor tak jak w podobnych przypadkach robi każdy inny sprzedawca. Mając mnie w głębokim poważaniu wysłał inny kolor z nadzieją, że być może go sobie zostawię. Czy to moje lenistwo ? Czy jestem roszczeniowy ? Niech czytelnicy sami ocenią. Wystarczyło odrobinę empatii, bo o etyce nie ma co marzyć w tej firmie.

runone

Kupujący

2021-04-22 18:52:23

Link do produktu i pełnego opisu, w którym ani słowa nie ma o wysyłce towaru mix.

https://www.chh.pl/produkty/551307/HAMA … EM_260x160