Użytkownik Komentarz
TKGLOBAL

Kupujący

2018-04-04 13:00:18

Witam,
jestem zmuszony opisać sprawę na forum. Klient z początku wydzwaniał po kilka razy dziennie, brał towar za pobraniem i dążył do przejścia na płatności terminowe.

Niestety ostatni raz towar został wysłany, a faktura nie została uregulowana. Nie mamy ani towaru ani płatności. Sprawa trafia do kancelarii która zajmie się ściągnięciem należności.

Z klientem brak kontaktu, nie odpisuje, nie odbiera. Sytuacja ciągnie się już któryś miesiąc z kolei. Zobowiązał się spłacić należność do końca marca, brak kontaktu i pieniędzy.

Jest to zwykłe oszustwo. Jakakolwiek sytuacja by nie była na pewno w ciągu dwóch miesięcy znajdzie się chwila aby poinformować kontrahenta jakie problemy zaistniałe i dogadać spłatę. Szczególnie że to nie przedszkole tylko prowadzenie działalności gospodarczej.

Uważajcie na współpracę z nim aby nie mieć tego typu problemów w przyszłości.


RATAJCZAK PAWEŁ PRZEDSIĘBIORSTWO HANDLOWE "RIDER"   
WIELKOPOLSKIE    wrzesiński   
Września    62-300   
Września    ul. Kaliska 1
Nip. 7891494590

ProAlia

Kupujący

2018-11-21 12:26:17

TKGLOBAL - Może ja opisze zakup ładowarek do Appla z twojej firmy . Około 20 upalonych telefonów przez wybuchające ładowarki. Pan TKGLOBAL nie odbiera telefonu . TKGLOBAL - to hurtownia Vison przed którą też przestrzegam . Pan Robert nie odbiera telefonów nie odpisuje na eamil . Na dowód mamy 200 ładowarek które zostało . Pojdą na ekpertyze CE , odpowiednie służby już sie tym zajmują , ponieważ mamy juz  4 pozwy z tego tytułu i wszystkie odbijemy w kierunku hurtowi Vison .

Żarty się skończyły - Robercie skoro wolisz stracić klienta  niż wyjaśnić sprawę brawo dla Ciebie .
Niestety tym razem odbije się wam to dobrze. Pozdrawiamy serdecznie . Każdy kto chce dołączyć jakieś dowody do pozwu lub ma  jakieś problemy z hurtownia TKGLOBAL VEL VISION zapraszam do kontaktu. Proszę o info na daniel@proalia.com.pl . Każdy dodatkowy dowód przyda się w batali z nieuczciwym sprzedawcą .Dziwi nas tylko fakt i CHH pozwala i daje przyzwolenie tego typu zachowaniom. Jeszcze raz apeluje do wszystkich pokrzywdzonych przez w/w hurtownie o kontakt