Użytkownik Komentarz
jutax21

Sprzedający

2016-04-07 22:56:32

Informujemy iż od dnia 7 kwietnia ruszyła nasza internetowa Hurtownia zabawek oraz gier i akc. dla dzieci. Znajdziecie tu zabawki tańsze, droższe, gry POLSKICH PRODUCENTÓW t.j. ALEXANDER, TREFL, FUNGAMES, w najbliższym czasie spodziewamy się dostaw również MARKOWYCH ZABAWEK takich Firm jak : Mattel, Eppe, Fisher Price, Baby Toy, Clementoni  i innych oraz własnej dostawy Puzzli PIANOWYCH i RÓŻNEGO TYPU BANIEK MYDLANYCH,

Oferta w kilku pozycjach została stworzona na CHH, pełną ofertę znajdziecie państwo na stronie
www.odpustowe.pl

W celu uzyskania cen hurtowych należy się zarejestrować, więcej info w zakładce FAQ na stronie.

Pozdrawiam

jutax21

Sprzedający

2016-04-14 09:53:51

Odpowiadając na zadawane pytania, Na stronie, sa podane ceny detaliczne, zgodnie z informacją w regulaminie i FAQ w celu uzyskania cen hurtowych należny się zarejestrować pełnymi danymi: Klient Hurtowy – w celu otrzymania statusu klienta hurtowego tzw. .” Wholesale Customer”  klient musi założyć w sklepie konto po przez zalogowanie się PEŁNYMI DANYMI, oraz przekazać nam do weryfikacji niezbędne dokumenty takie jak : NIP, REGON , oraz Wpis do ewidencji działalności gospodarczej lub KRS, w ten czas zostaje mu przyznany powyższy status. Wraz ze zmianą statusu zmieniają się ceny produktów na ceny hurtowe.

whitem

Kupujący

2016-05-27 19:40:50

jak się tam zalogować-zarejestrować? nie ma takiej opcji, jest tylko zaloguj, a aby się zalogować trzeba się najpierw zarejestrować!!!!!!!!!!!


tutaj http://odpustowe.pl/my-account/ się już rejestrowałem i nic, w spamie też nic nie mam

lipa jakaś

jutax21

Sprzedający

2016-10-08 10:26:03

Drogi Whitem po naciśnięciu na zakładkę MOJE KONTO masz 2 opcje logowania i : Zarejestruj się.
Wszelkie informacje znajdziecie również w zakładce : http://odpustowe.pl/faq/

odpustowe.pl

Kupujący

2019-04-16 10:40:12

Przypominamy iż Wizytówka Z CHH jest tylko i włącznie zaproszeniem do współpracy :
W celu podjęcia współpracy zapoznaj się z zakładką HURT na platformie ODPUSTOWE.PL : https://odpustowe.pl/hurt/   oraz prosimy o zarejestrowanie się w naszej hurtowni i złożenie zamówienia na sklepie po uzyskaniu statusu hurtowego.

UWAGA: Wizytówka na CHH jest zaproszeniem do współpracy i zapoznania się z aktualną ofertą - aktualne produkty i ceny są ofertą zapoznawczą, będziemy starać się aktualizować produkty oraz ceny, jednakże w pełni AKTUALNĄ OFERTĘ znajdziecie państwo po zalogowaniu się na naszej platformie ODPUSTOWE.PL i otrzymaniu statusu Hurtowego