Użytkownik Komentarz
romdar77

Kupujący

2014-11-18 18:58:33

Mamy prawie grudzień a wchodząc choćby tutaj wciąż natykam się na ten sam towar i co gorsza, w 99% nie nadający się na HiT prezentowy.

Wysilajcie się bardziej.

Wymyślcie coś sami albo podpatrzcie w jakimś dobrym kraju hita i zlećcie skopiowanie w Chinach.

Ileż można w kółko sprzedawać to samo ? Nieśmiertelne lusterka , obieraczki czy milion tym podobnych rzeczy, o jakości wykonania nawet nie wspominam.

Wysilcie się albo zatrudnijcie kogoś KTO CZUJE RYNEK, człowieka z prochu targowiska , który wie skąd wieje wiatr, który niemal już nie wymiotuje wysłuchując swojego żelaznego targetu spod znaku listonoszowej emerytury.

CHH podobnie, wchodzisz i masz po prawej " Najczęściej Oglądane . Najczęściej Kupowane " - Zmienisz stronę, wrócisz na główną CHH i ekstra liga już inna... Hity zmieniają się co 2 sekundy ?

Wytężcie umysły, Lidl i Biedronka zasypują rynek drobną chinszczyzną, albo dostarczycie nam, handlarzom , sklepikarzom , alergowiczom itp. dobrej amunicji albo możecie myśleć o zmianie branży.

Miłego Wieczoru.

ps. i testujcie czasami zamawiany towar, nikt długo nie da rady sprzedawać np. urządzenia do ścinania naskórka ze stóp , które po przyłożeniu do stopy przestaje chodzić. Każda sztuka.

i szukajcie / podpatrujcie HITów. Kombinerek i kleju klienci dużo już nie wchłoną. Przynajmniej na " grudnie" wypadałoby co innego zaoferować.

ps.2 wiem wiem , przecież sprzedajecie ! - bo handlarze nie mają nic innego do sprzedaży i wegetują sprzedając wasze towary nie mając innego wyjścia... Do czasu.