Użytkownik Komentarz
skalbaniok

Sprzedający

2009-04-02 11:39:23

Szanowni Państwo,

Miło nam poinformować, iż w dniu dzisiejszym otrzymaliśmy deklarację członkowską największej światowej korporacji dostarczającej systemy komputerowe - firmy Microsoft. Decyzją Prezesa Izby - Tadeusza Donocika firma Microsoft została wpisana w rejestr firm członkowskich naszej Instytucji.

Jednocześnie z wielką przyjemnością informujemy, że Pan Bill Gates - Prezes firmy, w trakcie najbliższego spotkania członkowskiego osobiście odbierze Certyfikat członkowstwa w Regionalnej Izbie Gospodarczej w Katowicach z rąk Prezesa Izby - Tadeusza Donocika. W spotkaniu udział wezmą także: Donald Tusk -Prezes Rady Ministrów oraz Jacek Morawski - Dyrektor Generalny Microsoft w Polsce.

Spotkanie będzie także okazją do dyskusji nt. ewentualnej współpracy Fundacji "Bill & Melinda Gates Foundation" z Regionalną Izbą Gospodarczą w Katowicach.

Zapraszamy zatem na najbliższe spotkanie członkowskie, które wyjątkowo odbędzie się w niedzielę 16 kwietnia o godz. 12.00 w siedzibie Izby.

Obecność na spotkanie prosimy potwierdzić za pośrednictwem maila: primaaprilis@rig.katowice.pl
Zapraszamy

  Proszę zwrócić uwagę na maila pod który należało wysyłać zgłoszenie ;)
Firmy ze śląska dały się nabrać na świetnie przeprowadzony kawał Regionalnej Izby Gospodarczej hehehe

Jak dla mnie to genielny pomysł z okazji prima aprilis, warto przypomnieć sobie że czasem trzeba pośmiać się z siebie :)

Pozdrawiam Monika