Użytkownik Komentarz
wojtekli2

Kupujący

2012-01-22 12:16:43

Witam serdecznie

W imieniu swoim oraz córeczki Ani chcielibyśmy podziękować za przekazanie 1% Państwa podatku dla naszej córeczki w zeszłym roku.

W tym rku również chielibyśmy ponowić  swoja prośbę o przekazanie 1% podatku dla naszej córeczki Ani. Dzięki Państwa uprzejmośći i życzliwośći nasza córeczka miała szansę pojechać na kosztowny turnus rehabilitacyjny i przez cały rok miała zapewnione cwiczenia rehabilitacyjne które pomagają jej w normalnym funkcjonowaniu.
Zwracamy się z wielką prośbą do wszystkich ludzi dobrej woli ,którzy będą mogli przekazać 1% swojego podatku na konto Fundacja Pomocy Osobom Niepełnosprawnym „Słoneczko” Dzięki fundacji nasza córka ma szansę nabywać nowe sprawności pod opieką specjalistów.
Jeśli Państwo wyrazicie chęć przekazania 1 % to z góry BARDZO DZIĘKUJEMY
Szanowni Państwo,
            Pragniemy poinformować, że za 2010 rok obowiązują takie same  przepisy dotyczące przekazywania 1%  podatku dochodowego od osób fizycznych dla OPP, oprócz tego, że w formularzu rozliczeniowym nie podajemy nazwy Fundacji tylko jej KRS, pozostałe bez zmian.
Kto może przekazać 1 % podatku :
•    Podatnicy podatku dochodowego od osób fizycznych
•    Podatnicy opodatkowani ryczałtem od przychodów ewidencjonowanych
•    Podatnicy na stawce liniowej


W  PIT- tylko numer  KRS  0000186434.

         
Aby wskazać  na konkretne dziecko  należy wpisać  w  informacjach uzupełniających - cel  szczegółowy 1 % :
PIT28 pozycja128
PIT36 pozycja307
PIT36Lpozycja107
PIT 37  pozycja 126
PIT 38 pozycja 60
PIT 39 pozycja 53
   
np. na rehabilitację dla Anny Ligockiej numer 11/L


Jeśli wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych osobowych  zaznacz w okienku.X
Aby pieniążki zostały przekazane na subkonto dla naszej córki bardzo prosimy wpisać imię i nazwisko naszej córki oraz numer ID 11/L  ( jest to bardzo ważne )

Jeśli ktoś by chciał uzyskać więcej informacji na temat fundacji zapraszam na stronę fundacji www.fundacja-sloneczko.pl lub bezpośrednio podaję numer telefonu do mnie czyli ojca Ani     664 052 849
Z góry dziękujemy za wszystkie wpłaty w imieniu swoim oraz Ani