Użytkownik Komentarz
Witek

Kupujący

2009-08-19 09:14:02

Oj dawno mnie na forum nie było widze ze coraz tłoczniej sie tu robi.
Mam nadzieje ze wszystkim sprzyja urlopowa aura ja właśnie wróciłem z Tunezji, powiem wam ze byłem mile zaskoczony w sumie to był pomysł zony, mnie sie jakos ta tunezja nie widziala. Ale o dziwo wszystko było wporzadku od jedzenia po plaze nawet Ci nachalni kupcy zaczeli mi sie podobac.
Słyszałem tyle mrozoncych krew w zyłach histori turystów w tunezji ze byłem przygotowany na najgorsze.  Na szczecie wypad sie udał a teraz trzeba wracac do pracy.

Pozdro

slavajetam

Kupujący

2009-08-21 00:01:10

A ja byłem nad naszym pięknym Bałtykiem i też było rewelacyjnie :)))

Jak już zwiedzę wszystkie polskie "PERŁY" wtedy się wezmę za obczyznę :))

Pozdr.

Evan

Kupujący

2009-09-01 13:55:08

W sumie nie na wczesy ale na weekend czy niedzielny spacer polecam pszczyne bardzo taka śląska perełka :)

darek74

Zespół CHH.pl

2009-09-01 19:13:06

Evan napisał:

W sumie nie na wczesy ale na weekend czy niedzielny spacer polecam pszczyne bardzo taka śląska perełka :)

Dobry pomysł. Wybieram się tam już od 10 lat :) i jeszcze nie byłem.
Z Katowic w sumie nie jest daleko.

Pozdrawiam

Arlekin

Kupujący

2009-09-21 15:11:50

Pszczyna i okolice są fajne, a jak ktoś woli piesze wedrowki to Jura Krakowsko-Częstochowska jest fajnym pomysłem.

Bywam tam czasami, jak tak chcę się odstresować i uciec troche od dużych miast. Naprawde polecam. Okolice Krakowa są super - Ojców, Pieskowa skała itp.

Deomax

Kupujący

2009-09-21 15:20:31

Arlekin napisał:

Pszczyna i okolice są fajne, a jak ktoś woli piesze wedrowki to Jura Krakowsko-Częstochowska jest fajnym pomysłem.

Bywam tam czasami, jak tak chcę się odstresować i uciec troche od dużych miast. Naprawde polecam. Okolice Krakowa są super - Ojców, Pieskowa skała itp.

Arlekin, a byłeś kiedyś bardziej w centralnej jurze? Niedawno z  wybraliśmy się z moją familią w okolice Ogrodzieńca. Tam to mają fajnie... Okolica jest taka cicha, spokojna no i jest co pozwiedzać i gdzie połazić.

Zamek w Ogrodzieńcu jest naprawdę fajny. Moje dzieciaki były pod dużym wrażeniem :) ja zresztą też. Także polecam ;)