Użytkownik Komentarz
ADPOL

Kupujący

2009-06-19 12:16:06

Nie wiem czy takie cos istnieje ale to chyba nie zly pomysł. Głównie chyba zafoliowane gry wchodzą w rachubę nooo ale zawsze mozna poszerzyć asortyment. Przewaliłem sporo "hurtowni" w necie, ale zastanawiają mnie ceny większości produktów, które zbytnio nie odbiegają od tego, co można znaleźć w sieci, w regularnych sklepach.

Pozdro

all

Kupujący

2009-06-19 17:27:39

Możliwe że ceny oprogramowania są regulowane jakoś.

Kasia

Kupujący

2009-06-22 09:55:36

Dziwny pomysł nie słyszałam o czymś takim ale kto wie za niedługo można na CHH będzie można dostać coś takiego :)

kajka124

Kupujący

2009-06-23 12:48:36

ADPOL napisał:

Nie wiem czy takie cos istnieje ale to chyba nie zly pomysł. Głównie chyba zafoliowane gry wchodzą w rachubę nooo ale zawsze mozna poszerzyć asortyment. Przewaliłem sporo "hurtowni" w necie, ale zastanawiają mnie ceny większości produktów, które zbytnio nie odbiegają od tego, co można znaleźć w sieci, w regularnych sklepach.

Pozdro

mam pytanie o co come on bo nie bardzo rozumiem
pozatym mam prośbe o zaproponowanie najtańszej firmy kurierskiej ale i dobrej - chcialabym żeby portal chh miał podpisana umowe lojalnościową z takim kurierem na ilośc wykonywanych zamówień a dzieki temu koszty były by niższe może jakas firma kurierska sama się wreszcie zgłosi do portalu

Adamus

Kupujący

2009-06-26 09:12:54

Ale Ty nie handlujesz Kajka z CHH.pl tylko hurtownikami a oni maja często podpisane takie umowy z kurierami

Witek

Kupujący

2009-09-01 13:50:17

ADPOL napisał:

Pozdro

Niezły pomysł świat idzie do przodu za niedługo bedzie mozna kupowac usługi w hurcie ;p