Użytkownik Komentarz
besteangebote

Kupujący

2020-02-05 09:05:55

Chciałbym ostrzec wszystkich przed firmą OLAJ-GARDEN. Niekompetencja to mało powiedziane, dla mnie to skrajna nieodpowiedzialność lub nawet próba oszustwa(?). Złożyłem zamówienie 6/OLN/01/20. Po jakimś czasie otrzymałem fakturę do opłacenia. Opłaciłem ją w całości, łącznie z VAT. Ponieważ była to WDT, vat powinien być 0%, lecz firma poinformowała mnie, że Vat zostanie mi później zwrócony. Po otrzymaniu dostawy, okazało się, że 70% zamówienia brakuje. Zgłosiłem to do OLAJ-GARDEN, jednak nie otrzymałem zbyt konkretnej odpowiedzi, tylko wyjaśnienie, że byćmoże magazynier źle spakował zamówienie. Po kilku dniach nadeszła druga paczka, o dziwo wysłana tego samego dnia co pierwsza. O tym również nic nie wiedziałem, sami pracownicy tej firmy o tym nie mieli pojęcia. W drugiej paczce kolejny bałagan, dalej brakowało zamówionych artykułów, a otrzymałem inne dodatkowe ponadmiarowe towary. Brak kompetencji, logiki i jakiejkolwiek odpowiedzialności. Poprosiłem OLAJ-GARDEN, aby zostały mi dosłane brakujące towary. Niestety nie chcieli oni dokończyć transakcji, tylko zmusili mnie do zwrotu zamówienia. Paczkę odesłałem za pobraniem, na szczęście została odebrana... Ostrzegam wszystkich przed tą pseudo firmą.

metalzbyt

Kupujący

2020-03-09 21:53:22

Witam. Potwierdzam oszuści, przysyłają wadliwy towar, obiecują wymianę ale później milczą. Mimo to zamówiłem ponownie towar, z nadzieją że do towaru zostanie dołożona wadliwa rzecz zgodnie z obietnicą. Niestety towar przyszedł niekompletny i źle wydany, oczywiście zero odzewu od sprzedawcy.
Szkoda nerwów!

hurtleszno

Kupujący

2020-03-19 23:30:18

Potwierdzamy ! Prosimy się o SWOJE pieniądze i twierdzą że nam wysłali ale ich nie ma ... a  to że zły numer konta im daliśmy a to coś. Wszystko gra jak nie ma zwrotów , ale jak już wysłali nam łajno i odesłaliśsmy to brak zwrotów. Sprawę wysłaliśmy do UOKiK .

FHULARYSA

Kupujący

2020-05-06 10:15:31

Potwierdzam, część zamówionego towaru nie przyszła ( wcześniej został opłacony), zwrotu należności od roku !!! nie otrzymaliśmy.

kstach1

Kupujący

2020-05-08 11:34:10

Mam podobny problem, wysłali dwa razy pobranie na 427zl i drugi raz na 408zl. Zapłaciłem bo stwierdziłem ze kazdemu sie może pomylić i oddadza mi te 400zl a od tygdonia probuje sie z nimi skontaktować i zero oddzewu.

kstach1

Kupujący

2020-05-12 10:40:33

Czy ktoś mógłby podać numer telefonu do nich ? bo dzwoniąc na ten numer  221220226  odpowiada automatyczna sekretarka a zostałem naciagnięty na ponad 400zl.

cezy

Kupujący

2020-05-25 17:47:18

Na POLICJE

hhannahh

Kupujący

2020-06-08 22:53:07

W CHH jestem ok.8 lat,ale dopiero lub AŻ TRZECI raz spotkałem się z takim chamstwem ignoranctwem i oszustwem       
Chciałbym wszystkich przestrzec przed zakupami w pseudo firmie OlejGarden.
Sprawa ta jest niezbyt komfortowa nie tylko dla mnie, ale może być dla każdego z was,
bo zakupy w tej firmie to istny HORROR !!!

Zamówienie zrobione 19.05 i po 3 tygodniach czekania KOMPLETNA cisza !!! ani pieniędzy ani towaru .......mimo, że po 2 tygodniach napisali, ze wysylają towar. Prawda jest JEDNAK taka, że ta pseudo firemka próbuje się dorobić na oszustwach.

WŁASCICIELKA NIE MA SZACUNKU DLA LUDZI !!! JEST KOMPLETNYM IGNORANTEM !!!
STAWIA JASNO CELE !!! PIENIĄDZE WAŻNIEJSZE OD UCZCIWOŚCI RZETELNOŚCI I PROFESJONALIZMU !!!
TO TAKI SYNDROM SFRUSTROWANEGO CZŁOWIEKA, KTÓRY MIERZY INNYCH WŁASNĄ MIARKĄ !!!
KOMPLETNY BRAK WIEDZY NA TEMAT HANDLU B2B !!!
TYP CZŁOWIEKA,KTÓRY MYŚLI,ZE JEST KIMŚ WIELKIM, A NIE WIDZI JAK MU SŁOMA Z BUTÓW WYSTAJE.
WYRAZNY BRAK EDUKACJI , KULTURY, SZACUNKU I OBYCIA.......
NA SZCZĘŚCIE INTELIGENCJI SIĘ NIE KUPI PANI ALEKSANDRO !!!

CZY ZNA PANI POJĘCIE "KARMA WRACA" ? BO JA WIEM, ZE WRÓCI DO PANI JAK BUMERANG.......WSZYTKO TYLKO KWESTIA CZASU.

PROPONUJĘ WSZYSTKIM OSZUKANYM ZGŁASZAĆ SPRAWĘ DO PROKURATURY I NA POLICJĘ.......NIE POLECAM !!!

hhannahh

Kupujący

2020-07-25 11:18:54

UWAGA !!! PO ZGŁOSZENIU DO PROKURATURY I NA POLICJĘ PIENIĄDZE POJAWIŁY SIĘ U NAS NA KONCIE PO 2 MIESIĄCACH OD TRANSAKCJI

cerbermd

Kupujący

2020-09-11 10:29:37

OSZUŚCI , IGNORANCJA I LEKCEWAŻENIE . DWA TYGODNIE NIE POTRAFIĄ ZAŁATWIĆ SPRAWY . PRZESŁALI POŁAMANE ŚMIECI W ZNISZCZONYCH OPAKOWANIACH .TOWAR NIE ZGODNY Z ZAMÓWIENIEM ( NIE TO BYŁO ZAMÓWIONE)  NIE MA ANI KOREKTY ANI ZWROTU OPŁACONEJ JUŻ FAKTURY . ZWYKŁA PRÓBA WYŁUDZENIA PIENIĘDZY .

kuferspolka

Kupujący

2020-10-02 12:05:02

UWAGA !!!!!!!!!!! OMIJAĆ WIELIM ŁUKIEM

301/OLN/09/20
ZAKUP 15.09
PROFORMA 16.09
OPŁACONA 17.09
22.09 MAIL O STATUS ( BRAK ODPOWIEDZI )
23.09 MAIL O STATUS ( BRAK ODPOWIEDZI )
25.09 MAIL O STATUS ( BRAK ODPOWIEDZI )
29.09 ZGŁOSIŁEM DO ICH URZĘDU SKARBOWEGO WYŻEJ WYMIENIONY PROBLEM.

Grzegorz_Lem

Kupujący

2021-09-08 14:09:24

Olaj-Garden.
Omijać szerokim łukiem, zamówienie złożone w połowie lipca, dostawa w sierpniu informacja o wysyłce na 1 dzień przed otrzymaniem przesyłki , z powodu urlopu nie wiedziałem o dostawie i odebrał sąsiad płacąc pobranie u kuriera, po powrocie z urlopu okazało się że są braki w dostawie na kwotę ok.120zł . Dodzwonić się udało po wielu próbach , uzgodniona korekta i zwrot należności , korekta otrzymana poprzez e-mail - przelewu brak , i brak kontaktu, na ponaglenia e-mail brak odpowiedzi. Sprawa zgłoszona do US.
Po tylu negatywnych komentarzach CHH.pl powinno zająć stanowisko w sprawie współpracy z tak nierzetelną firmą .

MimportGrupa

Kupujący

2021-09-21 09:21:56

JA szukam tez z nimi kontaktu  zamowienie na 993zł niezrealizane od sierpnia, na allegro juz maja usuniete wszystkie aukcje