Użytkownik Komentarz
mareckixxx

Kupujący

2018-06-04 10:55:49

proszę o opinie o WORLDSELL

piotr30

Kupujący

2018-06-30 15:22:00

czy miał ktoś do czynienia z tą firmą? warto u niej zamawiać?

hurtleszno

Kupujący

2018-07-10 21:53:47

Zamawiałem kilka razy , wszystko ładnie pieknie - poki nie chcesz czegos reklamowac... to jak u wielu konczy sie kontakt.

dlx

Kupujący

2018-07-11 09:57:46

Jesteśmy bardzo zadowoleni z zamówień od WORLSSELL. Zamówienia bardzo szybko realizowane(numer paczki przesyłany na maila), jeszcze nigdy nie mieliśmy żebyśmy coś zamówili i nie otrzymali tego w paczce, co u innych jest chyba normą, zdarzyła nam się jedna reklamacja załatwiona bez problemu.

RKCosmetics

Kupujący

2018-08-17 09:13:09

Jak można się skontaktować z tą firmą zero odpowiedzi na cztery już e-meile ,brak informacji czy zamówienie będzie zrealizowane .

MaksymKrasnystaw

Kupujący

2019-04-17 12:26:41

Szkoda czasu na tą hurtownie zamawiałem kilka paczek towar na zdjęciach inny niż to co wysyłają. Większe zamówienia liczą za wysyłkę nie wiadomo ile brak darmowej dostawy przy dużych zamówieniach. Towar uszkodzony otrzymuje, nie odpisują. Sprzedają na allegro i jest możliwość wyboru koloru itp. a tutaj wysyłają co im zostaje!!! Nie polecam

efisk

Kupujący

2019-05-16 23:34:07

Wszystko ok.

hurtleszno

Kupujący

2019-11-25 21:28:44

Zamawiam z kilku hurtowni które są na CHH i tylko z tą hurtownią mam dobry kontakt, załatwiają towar którego nie ma u nich w ofercie , przy większych zamówieniach gratisy . POLECAM

MaksymKrasnystaw

Kupujący

2020-01-17 09:17:05

Zmieniam zdanie o firmie WORLDSELL ostatnie zamówienia wszystko w najlepszym porządku. Potrafią przyznać się do błędu i wszystko załatwiają jak należy. Polecam jak najbardziej bo warto.

smartzone

Kupujący

2020-06-12 09:33:43

Nie polecam! Nie polecam ! Nie polecam!
Towar przyszedł niekompletny oraz uszkodzony!
Prawo do reklamacji!? Jasne pod warunkiem że uda Ci się skontaktować z hurtownią ponieważ nagle kontakt się urywa! Telefonu nikt nie odbiera na maila nie odpisuje! Zero kontaktu!
Zdecydowanie nie polecam!!!!!!!

Worldsell

Kupujący

2020-06-16 14:01:29

Witam,

Niestety nie dostaliśmy żadnego zgłoszenia mailowego o reklamowanym produkcie, K

Worldsell

Kupujący

2020-06-16 14:10:00

Witam,

Niestety nie dostaliśmy żadnego zgłoszenia mailowego o chęci złożenia reklamacji a tym bardziej , że towar został wysłany do Klienta uszkodzony!? Klient został poinformowany o braku jednego produktu w magazynie co potwierdził mailem zwrotnym...  Jesteśmy w stałym kontakcie mailowym z Klientami i reklamacje są uwzględniane pod warunkiem, że nie naruszają regulaminu hurtowni. Nie polecamy  KUPUJĄCEGO Smartzone ŁUKASZ SZEWCZYK

Emtino

Kupujący

2020-06-16 20:39:19

Zamawiam na CHH od bardzo dawna. Worldsell to jedna z nielicznych firm z którą jest świetny kontakt i szybka realizacja zamówień. Często załatwiali mi towar którego nigdzie indziej nie mogłem dostać Firma otwarta na propozycje Polecam

aandg

Kupujący

2020-06-16 21:43:22

Witam wszystkich poszukuje firmy która byla na chh ale nie mogę jej znaleźć nazw chyba irwin cos takiego jak ktoś ma namiar proszę o info do mnę b. Dziekuje

armos

Kupujący

2020-07-10 00:20:19

Jak najbardziej wszystko ok

yoursale

Kupujący

2020-11-16 18:35:36

Jak się można skontaktować z tą hurtownia ?
Już podjąłem kilka prób kontaktu mailowego w przeciągu paru tygodni i zero odpowiedzi.

Worldsell

Kupujący

2020-11-19 07:37:26

Witam,

Jeżeli jest Pan zainteresowany zakupem, ofertą proszę o kontakt z zapytaniem ofertowym  poprzez platformę CHH.

Pozdrawiam
WorldSell

yoursale

Kupujący

2020-11-19 20:38:32

Wysyłałem również zapytania ofertowe.

Proszę o kontakt na adres mailowy: kontaktyoursale@gmail.com

Pozdrawiam

kndshop

Kupujący

2020-11-24 21:46:04

Taka hurtownia że nie przyjmują zamówień hurtowych bo niby tak dużo ich mają ale na Allegro handlują. Szkoda czasu i nerwów.

Worldsell

Kupujący

2020-11-24 22:37:08

Grzecznie proszę o usunięcie opinii, ponieważ mija się z prawdą.

Mając na uwadze i dbając o dobro naszych stałych Klientów wystosowaliśmy odpowiednie powiadomienia iż nie jesteśmy w stanie zrealizować niektórych zamówień hurtowych i aby uniknąć znacznych opóźnień w dostawach towaru do końca listopada nie przyjmujemy nowych zamówień.

Wszyscy nasi Klienci ową informację zrozumieli, ponieważ zdają sobie doskonale sprawę z okresu tzw. peaku paczkowego.
Jedynie Pan nie rozumie i jeszcze musi Pan się dużo nauczyć jeżeli chodzi o branżę e-commerce.

I życzymy Panu takiego ruchu jaki my mamy w tym okresie :-)

Pozdrawiam

pietrzycka

Kupujący

2020-12-11 17:26:15

Bardzo porządna firma. Spory problem z uszkodzonym towarem, załatwiony szybko i bezboleśnie. Kontakt wzorowy (mailowy). Firma godna zaufania, dostawy bez zastrzeżeń.

OPRAVA24

Kupujący

2020-12-15 14:30:15

Napisałem do firmy e-mail o uszkodzonych smartband na 8 wysłanych 6 szt nie działa powiedzieli żeby nie odsyłać  a oni wyśla mi towar:
ich mail :

Dzień dobry,

Dziękuję za zgłoszenie.

Proszę nie odsyłać towaru na reklamację, wyślemy Państwu nowy towar.

Pozdrawiam

po ok 2 tygodniach po ponaglaniu ich piszą ich mail  :
Tak, chcąc zareklamować towar należy go odesłać w terminie 7 dni od daty otrzymania zamówienia.

Jeżeli ktoś chce u nich zamawiać to niech zapomni o reklamacjach
jeżeli wyślą towar zepsuty to ty i tak musisz odesłać im na własny koszt
Trzeba się bardzo zastanowić współpracując z nimi

Worldsell

Kupujący

2020-12-15 15:06:13

Dzień dobry,

W odpowiedzi na post wyżej.
Wystarczyło poczekać na wiadomość zwrotną oraz zachować ciągłość korespondencji o którą prosimy aby uniknąć nieporozumień... :-)

Jak wiadomo listopad i grudzień to bardzo gorący okres a na rozpatrzenie reklamacji Hurtownia ma 14 dni.

Pozdrawiam,
WorldSell

OPRAVA24

Kupujący

2020-12-15 15:21:59

Odpowiedz na post wyżej
Poczekałem ok 2 tygodni i Dostałem e-mail od was :
Tak, chcąc zareklamować towar należy go odesłać w terminie 7 dni od daty otrzymania zamówienia.
Specjalnie zwlekacie żeby tylko nie zdązyć w ciągu 7 dni wysyłacie towar po reklamacyjny  uszkodzony i chcąc zwrócić jest problem
Pozdrawiam
Nie wiem jak Państwo mogą spać spokojnie i nie gryzie was sumienie