Użytkownik Komentarz
all

Kupujący

2010-02-19 00:02:19

Wielu z nas kupujących na chh sprzedaje produkty na allegro i to żadna tajemnica. Na allegro nie można spokojnie o tym napisać bo zaraz blokują konto" za "krytykę . Jak to jest u Was ? Ile wychodzi Wam prawdziwa prowizja za korzystanie z allegro ? U mnie średnio od 10-15% przychodu idzie dla wielkiego All. Często korzystam z wyróżnień i może dlatego jest tak dużo ale w ostatnich miesiącach allegro zarabia na mojej sprzedaży więcej niż ja. Przecież to jest nienormalne. Ja wiem, że wiele osób zaraz mi powie... to po co sprzedajesz. No właśnie nie wiem po co i zastanawiam się nad zrezygnowaniem z nabijania allegro kieszeni.

annamaria

Sprzedający

2010-02-19 00:35:03

zrezygnowałam z alegro niestety alegro opłaca się przy sprzedaży w milionach sztuk to może i tak w innym przypadku prowizje i opłaty za wystawienia wykańczają :( zwłaszcza przy wyższych kwotach ech szkoda że ludzie nie chcą się przekonać choćby do darmowego świstaczka albo aukcji fm, które teraz nawet można było kupić

wredniak

Kupujący

2010-02-19 11:57:05

wszyscy na allegro narzekają, a i tak kazdy tam ma konto i coś sprzedaje. Statystyki mówią jedno. Ja osobiście lubie świstaka, ale aukcje.fm już nie <- może dlatego że to jest to samo co allegro tylko w starszej wersji graficznej...

hurtpg

Kupujący

2015-04-24 00:02:14

Allegro wykończyło juz wielu, omijajcie ten portal jesli nie chcecie zbankrutowac.

Mega kosmiczne opłaty, a marza gówniana

Wielu sie kusi na ten gówniany portal bo sa tam ludzie ktorzy kupuja po gównianych cenach

Znam kilka osób z długami w dziesiątkach a jedna setkach tysięcy bo łudziły sie ze zarobia

pozdro!

mkswiking

Kupujący

2016-02-05 12:31:08

Ja stwierdziłem że Allegro ma ruch, ale też jest promocją mojej firmy i tak to traktuję - tańsze niż groupon. W porównaniu do sklepu internetowego,  na alledrogo mam wyższe ceny o prowizję więc globalnie rzecz biorąc, koszty są małe, gdyż niestety ponosi je klient. Nie narzekam na obrót.