Użytkownik Komentarz
logoakces

Sprzedający

2010-03-29 21:46:56

Prośba o pomoc.Zastanawiam się nad rejestracja jako sprzedający.Mam jednak obawy co do skutecznosci tego portalu.Opłaty wstępne są wysokie ale czy tak samo wysoka jest odwiedzalność tego serwisu.Wiem że każdy ma swoje tajemnice handlowe i o pewnych rzeczach nie rozmawia się.....liczę tylko na szczerą radę.Dziękuję

misiek

Kupujący

2010-03-29 22:16:39

Jak będziesz miał ceny hurtowe na CHH,a na allegro czy gdzie tam indziej detaliczne to czemu nie.Bo jak hurt puścisz na allegro to ...

darek74

Zespół CHH.pl

2010-03-31 11:22:24

Witam,

Jako administrator portalu nie mogę się wypowiadać za innych, którzy korzystają z konta Sprzedającego. Z moich informacji wynika, że raczej wszyscy są bardzo zadowoleni. 99 % firm przedłuża abonament na kolejny okres co jest najlepszą rekomendacją.
Co do opłat to zostały one ustalone na naprawdę minimalnym poziomie. Czy 35 zł miesięcznie to jest wysoka kwota za wystawianie produktów bez ograniczeń ? Przy dużych ilościach produktów więcej nas kosztuje transfer :)
Co do ilości odwiedzin to nie mamy żadnych tajemnic. Mamy statystyki nawet na stronie (na samym dole):  http://www.chh.pl/reklama/10/Reklama_w_CHH_pl
My nie naciągamy ilości odwiedzin czy użytkowników jak to czynią inne portale podając odwiedzalność całej swojej grupy portali wraz odwiedzalnością portali w innych krajach.
Zresztą odwiedzalność przybliżoną domeny można sprawdzić w rankingu Alexa.

Wątpię aby Sprzedający wprost powiedział: Tak CHH.pl daje mi naprawdę duże korzyści bo obawia się, że będzie miał większą konkurencję. Chociaż chciałbym się mylić i znajda się odważni :)

Pozdrawiam Dariusz Mrowiński

IBA

Sprzedający

2010-03-31 11:48:30

Witaj, Logoakces. Moim zdaniem Chh to najwygodniejszy wynalazek  jaki został do tej pory stworzony, raz wrzucasz produkty a potem tylko drobna kosmetyka, świetna obsługa Twoich klientów (dzięki automatycznym formularzom)oraz BARDZO pomocna obsługa portalu, ja jako świeżo zarejestrowany użytkownik na CHH w ciągu miesiąca miałam już ponad 30 zweryfikowanych klientów, biorąc pod uwagę niewielką ilość sprzetów jakimi dysponuję, uważam że zamówienia były ok.  wcześniej też się zastanawiała, bo faktycznie opłata aktywacyjna to spora sumka , ale rozejrzyj się ile za to masz , wizytówka, weryfikacja klientów, obsługa .... ja naprawde szczerze polecam

maxy

Sprzedający

2010-03-31 11:48:47

Witam jesli klientów bedziesz traktował Poważnie i wywiązywał sie z zamówien w miare szybko, oprócz tego bedziesz miał towar troszke różniący sie od tego co juz jest oferowany na Chh gwarantuje sukces. Co do opłat na Chh są jedne z najniższych jakie oferują (podobne) portale.Według mojej oceny skuteczność CHH jest znakomita

angela

Sprzedający

2010-03-31 12:46:14

Witam. Sprzedaż na CHH jest o wiele wygodniejsza niż na allegro, nie musisz pamiętać o wznawianiu aukcji, wystarczy raz wystawić towar i aktualizować tylko cenę i dostępność. Opłaty są stałe niezależnie za ile sprzedasz, codziennie przybywają nowi klienci.

alfa

Sprzedający

2010-03-31 15:25:43

Witaj. Szczerze polecam CHH jako dobre miejsce w internecie do sprzedaży hurtowej (wysoka pozycja na google). Abonament nie jest wygórowany względem podobnych stron i zawsze możesz liczyć na pomoc obsługi portalu. Ponadto otrzymujesz własną stronę z panelem administracyjnym - bardzo prosty w obsłudze. Jeśli Twój towar będzie zgodny z opisem a z wysyłką nie będziesz długo zwlekać to sam szybko stwierdzisz że warto. Zadowolony klient zawsze wróci :). Pozdrawiam i życzę sukcesu.

darek74

Zespół CHH.pl

2010-03-31 17:44:51

Napisałem, że wątpię aby Sprzedający otwarcie się wypowiedzieli i pomyliłem się. Jestem bardzo mile zaskoczony i dziękuję wszystkim za takie pozytywne opinie.

Pozdrawiam wszystkich serdecznie.

Richel

Sprzedający

2010-03-31 21:02:58

Współpracuję z CHH prawie od początku i śmiało mogę powiedzieć, że wejście do CHH to jedna z lepszych decyzji w firmie.
Koszty są praktycznie znikome. Mówimy o handlu hurtowym więc przy jednym zamówieniu jesteś w stanie pokryć abonament na cały rok. Nie ma żadnej prowizji. Dzięki wypozycjonowaniu CHH w googlach trafiają tu ludzie, którzy inaczej nie wiedzieliby o moim towarze i nigdy by u mnie nie kupili.

Jednak tak jak ktoś wcześniej napisał: jeśli chcesz wstawić ofertę z cenami jak na Allegro to raczej odpuść - szkoda czasu. Jeśli jednak masz naprawdę hurtowe ceny to znajdziesz wielu klientów.

darek74

Zespół CHH.pl

2010-04-01 10:50:13

logoakces napisał:

Prośba o pomoc.Zastanawiam się nad rejestracja jako sprzedający.Mam jednak obawy co do skutecznosci tego portalu.Opłaty wstępne są bardzo wysokie ale czy tak samo wysoka jest odwiedzalność tego serwisu.Wiem że każdy ma swoje tajemnice handlowe i o pewnych rzeczach nie rozmawia się.....liczę tylko na szczerą radę.Dziękuję

Od dzisiaj mamy super promocję. Masz czas do 7 kwietnia aby za aktywację zapłacić tylko 1 zł.

Pozdrawiam Darek

misiek

Kupujący

2010-04-01 21:00:00

darek74 napisał:
logoakces napisał:

Prośba o pomoc.Zastanawiam się nad rejestracja jako sprzedający.Mam jednak obawy co do skutecznosci tego portalu.Opłaty wstępne są bardzo wysokie ale czy tak samo wysoka jest odwiedzalność tego serwisu.Wiem że każdy ma swoje tajemnice handlowe i o pewnych rzeczach nie rozmawia się.....liczę tylko na szczerą radę.Dziękuję

Od dzisiaj mamy super promocję. Masz czas do 7 kwietnia aby za aktywację zapłacić tylko 1 zł.

Pozdrawiam Darek

Można cos więcej na temat tej promocji?

sniver

Zespół CHH.pl

2010-04-02 06:58:08

Dotychczasowa oferta związana z prowadzeniem konta sprzedającego w CHH.pl określa 2 usługi - wizytówkę (wraz z własną ofertą, produktami) oraz hurtownie internetową.

Każda z firm która dotychczas chciała przystąpić do CHH.pl prócz miesięcznego abonamentu musiała opłacić aktywację. Kosztowała ona:
- Dla wizytówki - 290 zł
- Dla hurtowni internetowej - 990 zł

Promocja polega na tym że ta opłata została zredukowana przy każdej z pozycji do symbolicznej złotówki!

Zachęcam do nawiązania współpracy. Oferta ważna jest tylko do 7 kwietnia, więc zostało kilka dni!

Więcej informacji: http://www.chh.pl/?chceSprzedawac

ggvchh

Sprzedający

2010-04-02 22:02:28

logoakces napisał:

Wydaje mi się, że dopóki sam nie spróbujesz to tak naprawdę nie przekonasz się... ze swojej strony dodam, że jestem wdzięczna Prezesowi, że nas zachęcił do współpracy ;). CHH jest PIERWSZYM i JEDYNYM portalem handlowym, gdzie wystawiamy artykuły i z pewnością nie zamienilibyśmy na żaden inny. Początki każdego są trudne. Aby się firma rozkręciła potrzeba było dużo czasu, ale bierzemy też pod uwagę fakt, że nie tylko nasza firma, ale też sam portal potrzebował trochę czasu, żeby zasłynąć wśrod handlowców. Z pewnością starania całego zespołu CHH oraz oferentów były i są skuteczne. Mogę śmialo stwierdzić, że grono naszych odbiorców powiększyła się dzięki CHH. Z konkurencją nie ma łatwo ;) ale to tak, jak wszędzie, czy w detalu, czy w hurcie ... o klienta trzeba dbać ;) dobra cena, jakość i obsługa ... to się chyba najbardziej liczy ;) Nie wiem, jakie są opłaty na innych portalach, ale wydaje mi się, że tu wcale nie jest drogo!!! Także ze swojej strony gorąco polecam CHH!!!

z pozdrowieniami,
Yermonya Pregiel - Vardanyan
GGV  GURGEN  VARDANYAN
www.ggv.chh.pl

ciechan

Kupujący

2010-12-20 18:14:20

czy mogę jeszcze skorzystać z tej promocji na abonament?

darek74

Zespół CHH.pl

2010-12-20 23:07:15

Witam,

Akurat ta promocja jest już dawno nieaktywna ale przygotowaliśmy dla Pana indywidualną promocję. Szczegóły wysłane na skrzynkę pocztową CHH.

Pozdrawiam

darek74

Zespół CHH.pl

2011-02-14 23:07:49

Wielu użytkowników portalu CHH.pl prosiło o wznowienie oferty promocyjnej z aktywacją za 1 zł. Spełniamy Państwa prośbę i ruszamy z promocją 1 zł za aktywację.
Link do promocyjnej oferty:
http://www.chh.pl/?chceSprzedawacPromocja1
Promocja ważna do 28.02.2011r

Pozdrawiamy serdecznie

darek74

Zespół CHH.pl

2011-02-28 10:29:19

Niezdecydowanym przypominamy, że za kilka godzin kończy się promocja "Aktywacja za 1 zł". Zapraszam serdecznie do skorzystania z tej atrakcyjnej oferty.

Pozdrawiam

darek74

Zespół CHH.pl

2012-08-17 23:45:42

Promocja 1 zł za aktywację powróciła !!!

Tylko do 31.08.2012r. można aktywować Wizytówkę w CHH.pl
http://www.chh.pl/strony/8/jak_wyglada_wizytowka
oraz uruchomić Własną Hurtownię internetową
http://www.chh.pl/strony/9/jak_wyglada_hurtownia
za symboliczną złotówkę.

Ostatnia taka promocja dostępna dla wszystkich była półtora roku temu.

Aby skorzystać z promocji należy przejść do strony:
http://www.chh.pl/?chceSprzedawacPromocja1

W razie pytań proszę o e-maila na wspolpraca@chh.pl

Pozdrawiam

sysia

Kupujący

2013-01-02 23:29:30

Szkoda,że promocja na aktywację za 1 zł się skończyła. Czy oferta będzie jeszcze dostępna?

darek74

Zespół CHH.pl

2013-01-03 14:17:58

Niestety w najbliższym czasie nie przewidujemy promocji ogólnodostępnych. Proszę napisać na email wspolpraca@chh.pl jakie usługi Panią interesują i na jaki okres. Postaramy się coś przygotować indywidualnie.

Pozdrawiam